هتل گرند ریکسوس پالاس باتومی گرجستان

grandrikses1jpg.jpg

درباره هتل گرند ریکسوس پالاس باتومی گرجستان :

هتل گرند ریکسوس پالاس باتومی گرجستان جزء دسته هتل های 4 ستاره و پرطرفردار می باشد که در منطقه غربی باتومی گرجستان واقع شده است. این هتل به دلیل نزدیکی به جاذبه های دیدنی هر ساله توجه زیادی از گردشگران تور گرجستان را به خود جلب کرده است.

فاصله هتل گرند ریکسوس پالاس باتومی گرجستان با فرودگاه و مرکز شهر :

هتل گرند ریکسوس پالاس باتومی گرجستان با فرودگاه باتومی تنها 3 کیلومتر و با ایستگاه قطار 8 کیلومتر و با پارک آبی باتومی 1.5 کیلومتر فاصله دارد. 

امکانات هتل گرند ریکسوس پالاس باتومی گرجستان :

هتل گرند ریکسوس پالاس باتومی گرجستان دارای 7 طبقه و در مجموع 79 اتاق را در برگرفته است که همه اتاق ها با دکوراسیون خوبی برای گردشگران تور گرجستان طراحی شده اند و از امکانات ویژه ای برخوردار می باشند.

امکانات اتاق های هتل گرند ریکسوس پالاس باتومی گرجستان :

از امکانات اتاق ها برای گردشگران تور گرجستان می توان به یخچال ، تلویزیون ، مینی بار ، مبلمان ، تخت خواب های بزرگ ، سیستم تهویه مطبوع ، بالکن با چشم اندازی بی نظیر و .... اشاره کرد. 

grandrikses2jpg.jpg

grandrikses3jpg.jpg

خدمات و امکانات رفاهی هتل گرند ریکسوس پالاس باتومی گرجستان :

استخر ، باشگاه بدنسازی ، پارکینگ ، ترانسفر فرودگاهی ، خدمات خشکشویی و لباسشویی ، میز بیلیارد ، کازینو ، کارکنان مسلط به چند زبان و ......

grandrikses4jpg.jpg

رستوران و کافی شاپ هتل گرند ریکسوس پالاس باتومی گرجستان :

گردشگران تور گرجستان می توانند در رستوران هتل انواع غذاهای گرجی و بین المللی را سفارش داده و میل کنند. همچنین در کافه بارها می توانند انواع نوشیدنی های گرم وسرد را سرو کنند.

 grandrikses5jpg.jpg

 grandrikses6jpg.jpg

 جهت رزرو و خرید تور گرجستان و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با شماره 41954-021 تماس حاصل فرمایید.