هتل کورال بوتیک گرجستان

coral1jpg.jpg

درباره هتل کورال بوتیک گرجستان :

هتل کورال بوتیک گرجستان جزء دسته هتل های 4 ستاره و لوکس منطقه تفلیس گرجستان می باشد و جزء هتل های برتر منطقه تفلیس به شمار می آید. این هتل به دلیل نزدیکی به جاذبه های توریستی هر ساله پذیرای زیادی از گردشگران تور گرجستان می باشد.

فاصله هتل کورال بوتیک گرجستان تا فرودگاه و مرکز شهر :

هتل کورال بوتیک گرجستان تا فرودگاه بین المللی تفلیس 15 کیلومتر و با میدان آزادی که یکی از مهم ترین میدان های گرجستان محسوب می شود 2 کیلومتر و با باله تفلیس و تئاتر روستاولی 1.6 کیلومتر فاصله دارد.

امکانات هتل کورال بوتیک گرجستان :

هتل کورال بوتیک گرجستان دارای اتاق های شیک و تمیزی می باشد که همه اتاق ها با دکوراسیون مدرن طراحی شده اند. اتاق ها از امکانات خوبی برای گردشگران تور گرجستان برخوردار می باشند.

امکانات اتاق های هتل کورال بوتیک گرجستان :

یخچال ، تلویزیون ماهواره ای ، مبلمان ، تخت خواب ، وای فای ، بالکن با چشم اندازی زیبا از شهر ، سیستم سرمایشی و گرمایشی و ......

coral2jpg.jpg

coral5jpg.jpg

خدمات و امکانات رفاهی هتل کورال بوتیک گرجستان :

هتل کورال بوتیک گرجستان از امکانات رفاهی و خدمات خوبی از جمله باشگاه بدنسازی ، اتاق ماساژ ، آبگرم ، پارکینگ ، پذیرش 24 ساعته ، جکوزی و .... برای گردشگران تور گرجستان برخوردار می باشد.

coral6jpg.jpg

coral7jpg.jpg

رستوران هتل کورال بوتیک گرجستان :

هتل کورال بوتیک گرجستان دارای رستوران می باشد که گردشگران تور گرجستان می توانند انواع غذاهای گرجی و بین المللی را سفارش داده و در کنار عزیزانشان میل کنند.

 coral3jpg.jpg

coral4jpg.jpg

 جهت رزرو و خرید تور گرجستان با شماره 41954-021  تماس حاصل فرمایید.